POBYT S CVIČENÍM PRO MAMINKY S DĚTMI

30.03.2016 00:00
          A je tu opět!!!! POBYT S CVIČENÍM PRO MAMINKY S DĚTMI    
PRODLOUŽENÝ VÍKEND      4 DNY NA ŠUMAVĚ    ŽELEZNÁ RUDA    12.-15.5.2016  
  
ODPOLEDNÍ VYCHÁZKY–VEČERNÍ PROGRAM PRO RODIČE–HLÍDÁNÍ DĚTÍ   UBYTOVÁNÍ V RODINNÉM  PENZIONU ALFA S VÝBORNOU ZDRAVOU KUCHYNÍ 
 
Cvičení pro maminky s miminky a batolaty (cca 3měsíce až cca 3 roky)–vede Lucie Bechyňová (www.beruska-klatovy.cz): Skladba lekce (60min) – každý den dopoledne či odpoledne 1x hodina pro miminka a 1x pro batolata: * jógové zklidnění a masáž přes oblečení maličkých/rozehřátí větších dětí. Následují cviky s říkadly a písničkami inspirované baby-jógou, klasickými cvičeními, i waldorfskými hrami, které nás naladí na podzim. * Poskytneme zajímavý čas na bříšku pro malé, prostor pro pohyb i rozvoj jemné psychomotoriky pro větší     (s využitím různých pomůcek).  
Odpolední/dopolední vycházky: různých délek a obtížností, s kočárky i bez, vlakem či autem, na krásná dětská hřiště i do přírody. V případě horšího počasí výtvarný či zábavný program pro větší děti, společná herna a hračky pro miminka a batolata.  
Večerní program –vede Soňa Henigová (www.sona–henigova.com): reflexní terapie, aromaterapie a hydroterapie, naše nemoci vzniklé z emocí, pohyb, strava, hubnutí a naše psychická a fyzická kondice, protistresová  indická masáž hlavy a mnohé další.  
Ubytování: rodinný Penzion ALFA, Pancířská 100, Železná Ruda, 340 04, www.penzion–alfa.cz  
Informace a přihlášky: Helena Šeblová, tel.: 776295490, helca.seblova@centrum.cz,www.sebl.cz

Kontakt

Mgr. Soňa Henigova K Roli 16
321 02 Plzeň
CZ
00420/606 64 75 46 sonahenigova@email.cz